خرید هاست اشتراکی با تخفیف 15% (کد Saba15) برای دوره شش ماهه و یک ساله

طراحی وب چیست؟

سایت و اپلیکیشن | طراحی وب چیست

  5 امتیاز، بر اساس 41 رای

طراحی وب

به طراحی وب سایتهایی که در اینترنت نمایش داده می شوند اشاره دارد. این امر معمولاً به جنبه های تجربه کاربر در توسعه وب سایت و نه توسعه نرم افزار اشاره دارد. طراحی وب متمرکز بر طراحی وب سایت برای مرورگرهای دسک تاپ بود. با این حال ، از اواسط سال 2010 ، طراحی برای مرورگرهای تلفن همراه و رایانه ها به طور فزاینده ای اهمیت یافته است.

طراح وب چه کسی است ؟

یک طراح وب روی ظاهر ، چیدمان و در برخی موارد محتوای یک وب سایت کار می کند. به عنوان مثال ، ظاهر به رنگ ها ، قلم ها و تصاویر استفاده شده مربوط می شود. طرح بندی به نحوه ساختار بندی و طبقه بندی اطلاعات اشاره دارد. طراحی وب مناسب برای استفاده آسان ، از نظر زیبایی شناختی مطبوع است ، و مناسب برای گروه کاربر و مارک وب سایت است. بسیاری از صفحات وب با تمرکز بر سادگی طراحی شده اند ، به گونه ای که هیچ اطلاعات و عملکردی غیر عادی که ممکن است کاربران را منحرف یا سردرگم کند ، ظاهر نمی شود.

از آنجا که محور اصلی خروجی یک طراح وب سایتی است که باعث جلب اعتماد مخاطبان هدف می شود ، حذف هرچه بیشتر نقاط احتمالی ناامیدی کاربر یک نکته مهم است. دو روش متداول برای طراحی وب سایتهایی که به خوبی در رایانه رومیزی و موبایل کار می کنند ، طراحی پاسخگو و تطبیقی ​​است. در طراحی پاسخگو ، محتوا بسته به اندازه صفحه به صورت پویا حرکت می کند. در طراحی تطبیقی ​​، محتوای وب سایت در اندازه های طرح که با اندازه صفحه نمایش مشترک مطابقت دارند ، ثابت است. حفظ یک چیدمان که تا حد ممکن سازگار باشد بین دستگاه ها برای حفظ اعتماد و تعامل کاربر بسیار مهم است. از آنجایی که طراحی پاسخگو می تواند در این زمینه مشکلاتی ایجاد کند ، طراحان باید در کنترل از چگونگی ظاهر شدن کارشان مراقب باشند. اگر آنها مسئول محتوا نیز باشند ، در حالی که ممکن است آنها نیاز به گسترش مهارتهای خود داشته باشند ، از این مزیت استفاده می کنند که از کنترل کامل محصول نهایی برخوردار باشد. شرکت طراحی سایت توسعه پردازان در این زمینه پیشگام بوده و همواره از بهترین تکنولوژی ها جهت بهبود و بالابردن کارایی سایت ها استفاده می کند. 

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید با ما در تماس باشید

در توسعه پردازان(FixDevelop) ما به تعدادی از مشتریان خود در زمینه های طراحی سایت و اپلیکیشن موبایل، طراحی لوگو، خدمات سئو و بهینه سازی کمک کرده ایم تا با گسترش کسب و کار خود بتوانند جایگاه بهتری در دنیای اینترنت داشته باشند.

نظر خود را برای این مقاله ثبت کنید