بهترین وبلاگ های آموزشی طراحی سایت

بهترین وبلاگ های آموزشی طراحی سایت

  5 امتیاز، بر اساس 41 رای

کسانی که  در زمینه طراحی سایت فعالیت دارند همیشه به دنبال یک سایت معتبر هستند که بتوانند در کسری از زمان از افزونه های ساده و کاربردی آن استفاده کنند و بتوانند جدیدترین اخبار و آموزش ها را دنبال کنید.

وبلاگ های طراحی سایت با دو هدف خواهند شد  :

 1- مطالب آموزشی در مورد طراحی سایت و زبان های برنامه نویسی تحت وب قرار داده می شود .

2- سایت های تولید کننده ماژول های وب هستند. در این وب سایت ها ماژول های پر کاربرد برای وب سایت طراحی می کنند و در سایت قرار می دهند تا برنامه نویسان از آن استفاده کنند.

می دانید که باید خود را همیشه به روز و تازه ترین اخبار موجود در طراحی سایت را داشته باشید.

چه راهی بهتر از دنبال کردن وبلاگ های طراحی وب است؟! که محتوا های کاربردی را تولید می کنند. ممکن است در صورت عدم آشنایی وقت زیادی را "صرف" سرچ در گوگل خواهید کرد - این کار شما را خسته خواهد کرد.

اما اگر با یسری سایت های معتبر طراحی سایت آشنا باشید به راحتی می توانید از افزونه هایی که برنامه نویس ها کد آنها را نوشته اند و روی اینترنت در این سایت ها منتشر میکنند بصورت رایگان استفاده کنید.

در سایت های زیر هم از نظر جدیدترین اخبار در این زمینه مطلع خواهید شد و هم به راحتی به آن چه که در ذهنتان است خواهید رسید.

من لینک یه تعدادی از این سایت ها را خواهم گذاشت که هم خودم خیلی از آنها استفاده میکنم هم از نظر ظاهری و کاربردی راحت هستند :

1- وب سایت Web Designer Depot

قطعاً یکی از بزرگترین وبلاگ ها می باشد که جدیدترین اخبار را در زمینه طراحی سایت را منتشر خواهد کرد .

2- وب سایت Css tricks

سایت ترفندهای سی اس اس یک سایت آموزشی است که توسط دوستان به زبان فارسی طراحی شده است و می توانید از لینک زیر از نسخه فارسی آن استفاده نمایید.

https://css-tricks.com : نسخه سایت فارسی 

3- وب سایت Codepen

کدپن یک وب سایت برای آزمایش و نمایش تکه کدهای اچ‌تی‌ام‌ال ، سی‌اس‌اس و جاوااسکریپت است. کدپن به عنوان یک ویرایشگر کد آنلاین و محیط یادگیری متن‌باز عمل می‌کند، که در آن توسعه دهندگان می‌توانند تکه کدهای خود را بسازند.

4- وب سایت W3Schools

دبلیو تری اسکولز، یک وب سایت اطلاعاتی دربارهٔ گسترش وب، با آموزش‌ها و مراجع مربوط به گسترش وب همانند پی‌اچ‌پی، مای‌اس‌کیوال، اچ‌تی‌ام‌ال، سی‌اس‌اس، جاوااسکریپت، پایتون، اکس ام ال و جی کوئری است. این سایت مرجعی که جنبه‌های برنامه‌نویسی را پوشش می‌دهد به وجود آورده‌است.

این سایت نیز توسط دوستان به زبان فارسی طراحی طراحی شده است که می توانید از لینک زیر از نسخه فارسی آن استفاده نمایید.

نسخه فارسی : http://beyamooz.com/ترجمه-فارسی-w3schools

5- وب سایت GitHub

گیت هاب بزرگترین مخزن کد منبع (باز) و هم پولی برای پروژه های تجاری است. موارد زیادی در مورد GitHub برای توسعه دهندگان وب و طراحان وب در جریان است. اما GitHub نه تنها مخزن کد است. با وجود چنین اجتماع گسترده ای ، وبلاگ GitHub مکانی برای اعلامیه های عظیم است.

گیت‌هاب یک سرویس میزبانی وب برای پروژه‌هایی است که از سیستم سورس کنترل گیت استفاده می‌کنند. و میتوانند برنامه نویس ها از طریق نرم افزار گیت هاب سورس کدهای خود را بر روی این سایت میزارند تا برای عموم قایل دانلود باشد.

سه تا سایت زیر، سایت های فوق العاده ای برای جستجوی جدیدترین افزونه ها می باشد پیشنهاد میکنم حتما یسر بهش بزنید چون امکان دانلود قالب های رایگان رو هم دارد.

6- وب سایت های BestJquery / JqueryScript / Bootsnipp

این وب سایت  معروفت ترین و پرکاربردترین  پلاگین ها را دارد و با فریم ورک بوت استرپ توسط برنامه نویسان نوشته شده است و به راحتی شما می توانید از آن در سایت خود استفاده نمایید

توجه داشته باشید حتما ورژن بوت استرپ طراحی سایت خود را قبل از استفاده در پروژه خود بررسی نمایید.

 

نظر خود را برای این مقاله ثبت کنید