طراحی سایت

طراحی سایت

  5 امتیاز، بر اساس 41 رای

همان طور که با مفهوم طراحی سایت در مقاله (طراحی وب چیست؟) آشنا شدیم در این وبلاگ در مورد معیارهای مهم انتخاب یک شرکت طراحی سایت صحبت می کنیم.

گرافیک مناسب و کار آمد 

زیرا  48٪ از کاربران اینترنت ، گرافیک را یکی از مهمترین و کلیدی ترین نکات در طراحی سایت، می دانند. این بدان معناست که اگر وب سایت شما فاقد یک طراحی مناسب باشد ، تقریبا نیمی از بازدید کنندگان خود را ازدست خواهید داد.

البته انتخاب یک شرکت طراحی سایت ، کار ساده ای نیست. لذا با توجه به اینکه  طراحی وب به طور کلی پیچیده و مداوم در حال تغییر است. محدود کردن بهترین شرکت در این زمینه دشوار است و نیازمند تحقیقات و تحلیل شرکت این زمینه است.

بودجه و زمان را در نظر بگیرید

شما همچنین باید در مورد شرکت در رابطه با بودجه و زمان تحقیق کنید. هیچ چیز بدتر از پیدا کردن شرکتی نیست که طراحی هایشان را دوست داشته باشد اما بسیار دور از محدوده قیمت شما باشد. بودجه و زمان را همیشه باید قبل از تصمیم گیری در مورد شرکت طراحی سایت در نظر بگیرید.

زمان تحویل و هزینه پروژه با توجه به متفاوت بودن روند طراحی سایت و شزکت ها، متغییر می باشد.

  روند تحلیل و تحویل پروژه در شرکت توسعه پردازان

    - بررسی جزئیات و اهداف شما در مورد پروژه

    - ارائه لیستی جامع و کامل از امکانات سایت (داکیومنت)

    - شروع طراحی گرافیکی سایت بعد از تکمیل داکیومنت

    -  شروع برنامه نویسی بعد از تایید کارفرما

    - ارائه طرح نهایی ، آنلاین سازی و تست پروژه توسط کارفرما

    - آغاز پشتیبانی 

  تخمین هزینه در شرکت توسعه پردازان

    - جزئیات و امکانات پروژه بطور مثال تعداد صفحات ، تعداد امکانات ، نوع طراحی و گستردگی امکانات پنل مدیریت نیز عواملی هستند که علاوه بر تاثیر بر روی هزینه بر زمان پیاده سازی و تعداد نیرو مورد نیاز تاثیرگذار است.

    - آیا طراحی سایت شما با یکی از سیستم مدیریت محتواهای آماده (وردپرس ، جوملا، پرستاشاپ و ... ) انجام خواهد شد یا بصورت اختصاصی از ایتدا باید طراحی و برنامه نویسی شود؟

بررسی سابقه شرکت طراحی سایت و نمونه کارهای آن

مهم نیست که سابقه ی یک شرکت طراحی سایت چند سال باشد، در حقیقت بسیاری از شرکت های جدید، ایده های درخشان و تکنیک های مدرن تر و هزینه های مناسب تری را نسبت به رقبای قدیمی خود دارند. نکته اینجاست که شرکت طراحی سایت چقدر در نمونه کارهای قبلی موفق بوده است و باعث جلب رضایت مشتریان خود شده است.

زیرا نمونه کارهای خلاق و رضایت مشتریان نشان‌دهنده‌ی صلاحیت، مهارت و اعتبار یک شرکت طراحی سایت است. 

شما با مراجعه به وب سایت شرکت، می توانید با فرهنگ شرکت ، سبک  و نحوه ارائه خدمات به مشتریان خود و استفاده از تکنیک های مدرن آن آشنا شوید یا می توانید از شرکت طراحی سایت در خواست کنید تا تکنولوژی های مورد استفاده خود را و مشتریان موفق و راه حل های انتخابی شان را به شما معرفی کنند.

رعایت استانداردها در طراحی و بهینه سازی برای موتورهای جستجو

یک سؤال متداول که در میان صاحبان مشاغل مطرح است این است که چگونه می توانند وب سایت  تازه طراحی شده خود را در لیست  نتایج گوگل به کاربران نمایش داد؟

بعد از اتمام طراحی سایت میبایست  بهینه سازی موتور جستجو یا  SEO را شروع کنید.

SEO ترکیبی از تکنیک هایی است که برای بهبود رتبه وب سایت های شما در موتورهای جستجو استفاده می شود به همین ترتیب ، برخی از استراتژی های SEO شامل تحقیق در مورد کلمات کلیدی و چگونگی ایجاد محتوا مناسب برای سایتمی باشد.

Google و سایر موتورهای جستجو عاشق وب سایت های با کیفیت بالا هستند ، به خصوص آنهایی که تجربیات عالی را در اختیار کاربر قرار می دهند. به همین دلیل هدف بسیاری از شرکت های طراحی وب ، ایجاد سایت های کاربر پسند هستند - هم Google و هم مشتری را خوشحال می کنند!

خدمات پس از فروش و پشتیبانی را جدی بگیرید

حتما نحوه ارائه پشتیبانی بعد از خدمات پس از فروش و شرایط پشتیبانی را از شرکت طراحی سایت و یا از مشتریان قبلی شرکت جویا شوید.  آیا امکان ارتباط مستقیم و رفع مشکلات احتمالی پس از تحویل سایت را به شما می دهند؟ هزینه و مدت زمان مربوط به تغییرات ظاهری و یا افزودن امکانات جدید به چه صورت است؟

خدمات پس از فروش و پاسخگویی سریع بسیار مهم است زیرا اگر شما بخواهید با سایت خود کسب درآمد کنید بدون شک در آینده نیازمند تغییرات بسیاری خواهید بود همچنین اگر شرکت مورد نظر شما از یک سیستم مدیریت محتوای اختصاصی استفاده میکند همیشه و برای هر تغییر کوچکی به آنها وابسته خواهید بود.

با توجه به همه این موارد ، در صورت بروز هر گونه سوال و ابهامی در این زمینه می توانیدبا تیم برنامه نویسی توسعه پردازان تماس بگیرید تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

نظر خود را برای این مقاله ثبت کنید