سوالات متداول

سوالات متداول

بسته به نوع تکنولوژی ، نیاز کارفرما و امکاناتی که در پروژه پیاده سازی می شود هزینه طراحی سایت متفاوت می شود . کارفرمایان عزیز ابتدا می بایست نیازهای خود را شناسایی سپس با تیم تخصصی طراحی وب در تهران یا دیگر شهر های ایران مشاوره داشته باشند تا بهترین گزینه برای کسب و کارشان را انتخاب نمایند .

کسب و کار های نوپا می توانند ورود خود را با طراحی سایت ارزان شروع کنند و در صورتی که جایگاه مناسبی در بازار اینترنت پیدا کردند اقدام به طراحی وب سایت اختصاصی کنند . توسعه پردازان ، خدمات متعددی در این زمینه به مخاطبانش ارائه می دهد که میتوانید با دریافت مشاوره رایگان از این خدمات بهره مند شوید.

بهینه سازی در طراحی وب بسته به نوع کسب و کار شما ، میزان محتوای سایت شما ، کیفیت دامنه و موارد گوناگونی بستگی دارد . اما به صورت کلی بعد از سفارش سئو سایت حدودا  6 تا 8 ماه زمان لازم است که فرآیند سئو روی وبسایت شما انجام شود و نتیجه مطلوبی در یافت شود . سئو و بهینه سازی یک پروژه طولانی مدت و زمانبر است چراکه مهمترین اصول بهینه سازی تولید محتوای با کیفیت و ارزشمند برای مخاطبان است.

ساخت وب سایت مراحل مختلفی دارد که برخی از آنان به شرح زیر است : 

  • شناسایی نیاز کارفرما 
  • برنامه ریزی ، آماده کردن مستندات و طراحی پلن
  • دریافت تاییدیه از کارفرما و ثبت قرارداد 
  • طراحی رابط کاربری و دیزاین طراحی وب 
  • شروع فاز برنامه نویسی و تحول پارت اولیه به کارفرما 
  • تکمیل پروژه ارسال روی سرور 
  • تست و تحویل نهایی
  • شروع فاز پشتیبانی

شرکت توسعه پردازان خدماتی همچون طراحی وب سایت ، طراحی اپلیکیشن ، سئو سایت را به مخاطبانش ارائه می دهد ، این مجموعه سعی بر این دارد که دایره خدماتش را افزایش داده و در کنار جذب مشتری ، رضایت صد در صدی را به همراه داشته باشد . امید است که در آینده نه چندان دور شاهد خدمات رسانی هرچه بهتر به هموطنان داخل و خارج از ایران باشیم .

در دوران مبارزه با ویروس کرونا ، تمامی قرارداد ها و سفارش طراحی وب سایت به صورت آنلاین انجام می شود ، شما می توانید با دریافت مشاوره رایگان درخواست خود را از طریق صفحه تماس با ما  ثبت نمایید. کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

می توانید از طریق فرم سفارشی که در صفحه تماس باما وجود داره درخواست خود را ثبت کنید .همچنین میتوانید با شماره تماس موجود در همان صفحه اقدام به هماهنگی نمایید . پشتیبانی آنلاین توسعه پردازان می تواند به شما مشاوره هرچه بهتر دهد.